3000 ve üzeri alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO

SEPETİM
TÜRKÇE İNGİLİZCE ARAPÇA
  • TÜRKÇE
  • İNGİLİZCE
  • ARAPÇA
GİRİŞ YAP KAYIT OL

Yurtdışı Gönderim

Kargo tutarınız gönderim yapılacak ülke, ürün adedi ve kargo ağırlığına göre değişmektedir. Kargo tutarını sepette ya da satın alma ekranında ülke seçerek görebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla, 7-12 iş günü içerisinde Türkiye sınırları dışında kalan adreslere teslimat yapabiliyoruz. Yurt dışında Kredi Kartı, ödeme seçeneği mevcuttur. Havale ile ödeme yapılamamaktadır. * Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır. Yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

1- destek@armagangiyim.com.tr iade veya değişim sebebinizi yollayabilirsiniz.
2- Değişim sürecinde ürünü bize yollarken ve değişim gerçekleşen ürün size yollanırken kargo ücreti alıcıya aittir.
3- İade işlemi için; iadenizi yerel posta servisinizi kullanarak sizin ödeyeceğiniz şekilde gönderin.
4- İade süreçlerinizin sorunsuz tamamlanabilmesi için, kargo firmanızdan iade gönderinize ait takip numaranızı mutlaka not alınız. Kargo takip numarası belirtilmeyen iade ürün süreçlerinde, gecikmeler yaşanabilmektedir.
5- İadeniz veya değişiminiz depomuza ulaştığında kontrol işlemleri gerçekleştirildikten sonra ücret iadeniz veya değişiminiz yapılacaktır.
6- İadenizin gümrükten depomuza sorunsuz bir şekilde gelebilmesi için, iadenizi Yerel Posta servisinizi kullanarak gönderiniz. Fedex ile gönderimi yapılan iadeler gümrük sorunlarından dolayı depomuza ulaşmadığı için, iadeleriniz kabul edilememektedir.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.

Müşteri Hizmetleri

(Hafta içi : 11:00 / 17:00)
saatleri arasında hizmet veriyoruz.

 

 

 

+90 (212) 247 75 19